Ceník Vyzkoušejte DEMO


3 nejčastější chyby při výběru správného CRM pro vaši firmu

foto_3.jpg

CRM systémů je celá řada, ale jak vybrat ten správný?

Z naší zkušenosti víme, že nejčastěji firmy dělají chyby v těchto třech bodech.

 

1) Nekladou důraz na potřeby firmy a uživatelů

Mnoho firem volí CRM systém s mnoha funkcemi, které nikdy nevyužijí, nebo naopak základní CRM, který neodpovídá jejich potřebám. Potom zbytečně platí za věci, které nepotřebují – a jejich zaměstnanci se často ztratí ve složitém systému. Před výběrem CRM pečlivě analyzujte potřeby a procesy vaší firmy a zvažte, co je pro váš byznys klíčové.

Pokud si nejste jisti, v BDtools vám rádi poradíme.

2) Ignorují mobilní přístup

V dnešní době je mobilní přístup k datům zásadní. Pokud váš CRM systém není dobře optimalizovaný pro mobilní zařízení, může to bránit produktivitě vašich zaměstnanců na cestách. Ujistěte se, že vybraný CRM je přístupný a funkční na mobilních telefonech a tabletech. Přinejmenším tak dobře, jako BDtools.

 

3) Nepočítají s budoucím růstem

Váš byznys bude jistě růst a vybraný CRM systém by měl být schopný se s ním rozvíjet. Investujte do škálovatelného a rozšířitelného CRM, který vám poskytne potřebnou flexibilitu a funkcionalitu i s rostoucím počtem uživatelů a zákazníků. Ignorování budoucího růstu může vést k složitým migracím dat a nutnosti změny systému v budoucnu. Co nepotřebujete dnes, možná budete potřebovat za rok! Proto jsme BDtools vyvinuli tak, aby se dokázal přizpůsobit svým uživatelům a jejich aktuálním potřebám.