Ceník Vyzkoušejte DEMO

NÁSTROJE PRO

Neziskové organizace a charity

Mít přehled o partnerech, dárcích a dobrovolnících je základem pro každou neziskovku. Vše budete mít na jednom místě díky našemu CRM modulu. Kontakty si elegantně uspořádáte podle svých priorit, připojíte k nim poznámky i historii schůzek či telefonátů a mnoho dalšího.
 
Samozřejmě využijete i Modul kampaní. Nebudete ale bezhlavě rozesílat zprávy, díky pokročilé segmentaci budete v pravý moment oslovovat ty správné partnery. Jednotlivě, hromadně nebo po skupinách, zkrátka tak, jak potřebujete. Díky Modulu kampaní budete snadno získávat i zpětnou vazbu ke svým projektům a výzvám. 
 
Díky Modulu Evidence zakázek můžete i efektivně řídit své projekty. Zpřehledníte svou práci se spolupracovníky i dobrovolníky a komunikační šumy budou minulostí.
 
Větší organizace ocení i HR modul, ve kterém budete evidovat odměny nebo inventář.
 
A to nejlepší nakonec – dáte sbohem úmornému vytváření reportů, grafů a tabulek. Bdtools je vytváří automaticky na základě vámi zadaných chytrých filtrů.
 
Neziskovým organizacím a charitám navíc nabízíme náš systém za výrazně výhodných podmínek, včetně několikaměsíční zkušební doby zdarma.

Ozvěte se nám a začněte využívat sílu bdtools i ve vaší organizaci!
Kontaktujte nás 

group-of-corporate-colleagues-united-joining-or-w-2023-11-27-04-54-36-utc.jpg

BDtools se skládá z těchto modulů: